« powrót do strony głównej

Uniwersalny kompleks konferencyjny w centrum Katowic  

sale
 
szkoleniowe

  aula sale szkoleniowe wnętrza parking otoczenie restauracja  wirtualna podróż

Wszystkie sale szkoleniowe przeznaczone do wynajmu znajdują się na 1 oraz 4 piętrze naszego obiektu. Obszerne korytarze mogą być przeznaczone na stoiska informacyjne, ekspozycje lub catering.

Sale klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia (żaluzje/rolety).Sala konferencyjno-szkoleniowa nr 401 wyposażona jest w 80 foteli z pulpitami. Na wyposażeniu sali znajduje się stół prezydialny, stałe nagłośnienie (mikrofon kablowy + 2 bezprzewodowe), elektrycznie opuszczany ekran do rzutnika, rzutnik multimedialny z wejściem HDMI oraz stała tablica flipchart. Sala 401 jest połączona multimedialnie z salą 402, transmisja możliwa jest w obu kierunkach.Sala konferencyjno-szkoleniowa nr 402 wyposażona jest w 150 foteli z pulpitami. Na wyposażeniu sali znajduje się stół prezydialny, stałe nagłośnienie (mikrofon kablowy + 2 bezprzewodowe), elektrycznie opuszczany ekran do rzutnika, rzutnik multimedialny z wejściem HDMI oraz stała tablica flipchart. Sala 402 jest połączona multimedialnie z salą 401, transmisja możliwa jest w obu kierunkach.Sala szkoleniowa nr 103 znajduje się na 1 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 60 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 104 znajduje się na 1 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 28 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 105 znajduje się na 1 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 24 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 403/2 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 12 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 403/3 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 16 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 403/4 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 16 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 403/5 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 18 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 405/1 znajduje się na 4 piętrze. Sala o powierzchni 54 m2 (4,57 m x 11,90 m), wyposażona jest w stół i krzesło dla prowadzącego.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 406 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 14 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.Sala szkoleniowa nr 407 znajduje się na 4 piętrze. Sala wyposażona jest w stoły i krzesła do 50 osób + wykładowca.
Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się ekran do rzutnika wraz z tablicą flipchart.


 strona główna | kontakt | cennik | rezerwacja | dojście i dojazd | rodo